واحدهای دانشگاهی در ثبت‌نام‌ها پایبند آیین‌نامه‌های آموزشی باشند

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: واحدهای دانشگاهی در نظر داشته باشند برای ثبت‌نام پذیرفته‌شدگانی که درخواست جابه‌جایی آنها موافقت شده به آیین نامه‌های آموزشی پایبند باشند و براساس آنها عمل کنند.
به گزارش خبرنگار آنا، دکتر مجتبی علوی‌فاضل افزود: واحد‌ها باید در ثبت نام پذیرفته‌شدگان و کسانی که با جابه‌جایی آنها موافقت شده است به مفاد آیین‌نامه‌های آموزشی توجه داشته و براساس آن پذیرفته‌شدگان را ثبت‌نام کنند، بنابراین با توجه به اینکه در بسیاری از واحد‌ها کلاس‌های ترم پاییز آغاز شده و زمان حذف و اضافه‌ها نیز گذشته، لازم است پس از ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان انتخاب واحد و شروع به تحصیل آنان را از نیمسال دوم (بهمن) انجام دهند.
وی تأکید کرد: امکان ثبت‌نام برای جابه‌جایی که از طریق سایت www. azmoon. net همچنان انجام می‌شود،اقدامی رفاهی در راستای بومی‌گزینی و کاهش هزینه‌های خانواده‌ها است؛ با توجه به اینکه شعار اصلی ریاست عالیه دانشگاه قانونمندی و رعایت مقررات است، از واحد‌ها می‌خواهیم در هر شرایطی از اصول و مفاد آیین‌نامه‌های آموزشی عدول نکنند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>