شکل‌گیری زیرساختهای جدید در دانشگاه آزاد اسلامی

نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در واحد اردبیل از شکل گیری زیرساختهای جدید در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر رسول خدابخش نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در واحد اردبیل در جمع معاونین پژوهشی دانشگاه های آزاد اسلامی آذربایجان‌غربی، اردبیل و زنجان با اشاره به ایجاد تفکر جدید توسعه در دانشگاه، گفت: دکتر میرزاده و تیم وی در حال ایجاد تفکر و جنبش جدید به منظور بکارگیری تمام توانمندیهای دانشگاه هستند که همه اضلاع دانشگاه در آن درگیرند.
وی افزود : راه حل تمام معضلات دانشگاه کارکرد پژوهشی آن است و راه حل حقیقی ایجاد این جنبش از پژوهش آغاز می شود.
خدابخش تصریح کرد : تقویت نهادهای پژوهشی- ایجاد شرکتهای دانش بنیان و سرمایه گذاری و تغییر نگاه به پژوهش باید در دانشگاه انجام شود.
نماینده تام الاختیار دکتر میرزائی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد : تیم ها و افرادی درقالبهای سازماندهی شده قصد آسیب به زیرساختهای دانشگاه را دارند، اما برنامه های موجود و تیم مدیریتی دکتر میرزاده آنقدر قوی و تصمیم سازند که خللی در رشد دانشگاه پیش نخواهد آمد.
در این جلسه دکتر روحی معاون هماهنگی واحدهای استان اردبیل گفت: ۱۴۰۵ عنوان مقاله ISI، ۵۸۴ طرح پژوهشی درون دانشگاهی و برون دانشگاهی، ۱۰۱ اختراع، ۳۰۰۰ عنوان پایان نامه دفاع شده و ۴۲۷ عنوان مقاله در کنفرانسهای خارجی ارائه شده است. وی گفت تشکیل شورای اقتصاد و سرمایه گذاری استان اردبیل گام جدیدی در تکیه بر منابع غیر شهریه ای است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>