اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد، دکتری و آزمون های عملی چند رشته

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج تکمیل ظرفیت دوره کارشناسی ارشد و دکترا تخصصی ازساعت ۱۷ امروز یکشنبه اعلام شد.
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر افزود : متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.com از وضعیت خود مطلع شوند معاون سنجش و پذیرش گفت : پذیرفته شدگان می توانند از روز سه شنبه ۲۹ مهرماه به واحد پذیرفته شده مراجعه کنند .
وی درخصوص زمان آغاز به تحصیل این دسته از داوطلبان گفت: زمان آغاز به تحصیل به شرایط واحد ها بستگی دارد و داوطلبان در دو نیمسال اول یا دوم (مهر یا بهمن) ثبت نام و ادامه تحصیل خواهند داد .

نتایج آزمون های عملی پروتز دندان و موسیقی اعلام شد
وی همچنین گفت : نتایج آزمون عملی رشته کارشناسی ناپیوسته پروتز دندان و کارشناسی پیوسته موسیقی اعلام شد.
علوی فاضل افزود : متقاضیان می توانند از امروز به سایت www.azmoon.net مراجعه و از وضعیت خود مطلع شوند و پذیرفته شدگان می توانند ار روز سه شنبه با مراجعه به واحدهای دانشگاهی نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
نتایج آزمون های عملی کارشناسی ارشد کارگردانی نمایش و نوازندگی ساز جهانی اعلام شد
علوی فاضل ضمن گفت : نتایج آزمون عملی کارگردانی نمایش و نوازنگی ساز جهانی اعلام شد و متقاضیان می توانند از امروز با مراجعه به سایت www.azmoon.net از وضعیت خود مطلع شوند .
وی در ادامه گفت : پذیرفته شدگان می توانند از روز سه شنبه  با مراجعه به واحدهای پذیرفته شده نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>